
Талантливият халф на Ювентус Себастиан Джовинко заяви, че не се притеснява да остава на резервната скамейка, пише „Гадзета Дело Спорт". Треньорът на отбора Клаудио Раниери не му дава почти никаква възможност за изява, но той заяви, че рано или късно и това ще стане факт.
„Аз съм много щастлив, че съм в Ювентус и въобще не се притеснявам, че не взимам много участие в мачовете на отбора. Тимът върви много добре и само това е важно. Разбира се, че като всеки футболист, искам да играя редовно футбол, но не правя това на въпрос, защото няма смисъл. Когато времето дойде, Клаудио Раниери ще ме извика и аз ще му покажа, че не съм случаен футболист. Наистина е трудно да си спечелиш титулярно място в състава, когато има футболисти като Алекс Дел Пиеро, Павел Недвед и Мауро Каморанези в халфовата линия", коментира Джовинко.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ