
Михаел Балак заяви пред официалният сайт на Челси, че иска да приключи кариерата си в лондонският гранд. „Наистина ми харесва много в Лондон, а играчите на Челси са най-класните. Прекарвам си много добре и не бих изключил възможността да завърша футболната си кариера тук", сподели Михаел.
"Няма да взема участие в контролната на Германия срещу Англия. Говорих със селекционера Йоаким Льов и двамата стигнахме до заключение, че ми е рано за толкова тежки мачове. За такива противници като Англия трябва да съм на 100 процента готов, а аз определено не съм. Мениджърът на Челси Луиш Филипе Сколари също е на това мнение и сигурно няма да съм титуляр, защото е невъзможно да издържа цели 90 минути на терена. Честно казано, не знам дали въобще ще взема участие срещу Уест Бромич днес", коментира Балак моментното си физическо състояние и шансовете си да се върне в игра за клубния и националния си тим.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ