Джон Тери аут за мача с Ипсуич от ФА Къп

снимка: dailymail.co.uk

Централният защитник на Челси Джон Тери отпадна от утрешния двубой на "сините" от ФА Къп срещу Ипсуич заради контузия в гърба. Капитанът на Челси получи спазъм по време на загрявката преди мача миналия уикенд срещу Стоук Сити и първоначално се смяташе, че проблемът не е сериозен. Днешните допълнителни прегледи обаче показаха, че бранителят трябва да почива няколко дни.


Нигерийският полузащитник Джон Оби Микел също отпада за двубоя с "трактористите" от четвъртия кръг на надпреварата, тъй като африканецът е наказан. Дидие Дрогба пък се завръща в групата на Луиш Фелипе Сколари, след като пропусна последните два мача на тима.