
Помощник треньорът в Челси Рей Уилкинс заяви, че звездата на отбора Дидие Дрогба няма да бъде продаван през януарския трансферен прозорец. Котдивоарецът ще се завърне в състава на „сините" за четвъртия кръг на ФА Къп срещу Ипсуич, но слуховете относно преминаването му в Манчестър Сити не секват.
„Не сме получавали никакви предложения от Сити. Ясно е, че всеки футболист на света си има цена, но той е основна част от състава ни и няма да ходи никъде през този трансферен прозорец. Мисля, че през последните 10 дни той се потруди много здраво. Тренираше много добре и беше в чудесно настроение. Постоянно се шегуваше и смееше, беше истински лидер на отбора. Всеки играч си има слаби моменти, но въпросът е как ще излезеш от тях. Той се справи много добре с това и ние сме доволни от него." заяви Уилкинс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ