Джером Джеймс аут до края на сезона

снимка: nba.com

Крилото на Ню Йорк Никс Джером Джеймс ще остане извън игра до края на сезона в Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада, заради разкъсан ахилес, стана ясно по-рано днес.

 

Контузията стана явна след като баскетболистът мина на рентген в местна болница.

 

Джеймс е играл само 10 минути в 2 мача за Ню Йорк през този сезон, който му е четвърти с отбора.