
снимка:
nba.com
Крилото на Ню Йорк Никс Джером Джеймс ще остане извън игра до края на сезона в Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада, заради разкъсан ахилес, стана ясно по-рано днес.
Контузията стана явна след като баскетболистът мина на рентген в местна болница.
Джеймс е играл само 10 минути в 2 мача за Ню Йорк през този сезон, който му е четвърти с отбора.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ