
Световният шампион във Формула 1 Дженсън Бътън остана доволен от класирането си на второ място в днешното Гран при на Канада в Монреал, въпреки че победата на съотборника му Люис Хамилтън му струва лидерската позиция във временното класиране при пилотите.
"Това бе страхотно състезание - много забавно, но и трудно", коментира британецът, който стартира от четвърта позиция в стартовата решетка.
"Хамилтън бе просто феноменален. Хубаво е да финишираш в челото и да завоюваш точки."
Бътън призна, че проблемите с гумите са направили състезанието още по-интересно за зрителите.
"От тази гледна точка, надпреварата бе много вълнуваща. Беше страхотно да бъдеш напред и да наблюдаваш битката между тях двамата."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ