Джампаоло доволен от усилията на своите

снимка: alrage.net

Наставникът на Сиена Марко Джампаоло бе доволен от усилията на своите футболисти, въпреки загубата с 0:1 при гостуването им на Ювентус.

 

"Определено моите футболисти заслужават похвала, за начина, по който играха в мача", отбеляза швейцарският специалист. "Не заслужавахме да загубим, защото мачът бе равностоен. Бях инструктирал играчите си да не дават на противника свободни удари, но не мога да виня нито играчите от стената нито вратаря за гола, тъй като изстрелът на Дел Пиеро бе твърде силен и точен."

 

"Въпреки поражението съм напълно убеден, че можем да си тръгнем от Торино с високо вдигнати глави", уверено заключи Джампаоло.