Двама от Вихрен пропускат дербито с Пирин

снимка: БГНЕС

Нападателят Ивайло Петров и защитникът Марсел Еламе по всяка вероятност няма да играят за Вихрен в дербито срещу Пирин в Благоевград.


"Двамата вчера преминаха ядрено-магнитен резонанс в София, резултатите са обнадеждаващи",  коментира изпълнителният директор на Вихрен Атанас Узунов.

 

Ивайло Петров страда от разтежение, а защитникът Марсел Еламе е измъчван от стара травма. Той пострада още в мача със Сливен. Началникът заяви още, че се надява двамата да бъдат възстановени за следващия кръг, когато Вихрен приема Локомотив (Пд).


"Други проблеми в отбора няма, очаквам да се представим добре в предстоящия мач", допълни Узунов.