Двама от Борусия (Д) с контузии

снимка: БГНЕС

Отборът на Борусия (Дортмунд) победи с 4:0 Айнтрахт (Франкфурт), но двама от основните им играчи се контузиха. Себастиан Кел и Нелсон Валдес са с травми, които със сигурност ги вадят от следващия шампионатен мач. В петък "жълто-черните" гостуват на Карлсруе.

 

Вероятността двамата да пропуснат и домакинството на Волфсбург в 15-ия кръг е голяма. Кел е с проблем в костица на десния глезен, а Валдес е с контузия на бедрения мускул на левия крак. Очаква се възстановяването им да продължи най-много две седмици.