Цветан Генков: Ще дам всичко от себе си срещу Сърбия

снимка: БГНЕС

Нападателят на Динамо Москва Цветан Генов заяви след днешната тренировката на националния отбор, че ще даде максимума от възможностите си в мача със Сърбия в сряда.

 

"Ще дам всичко от себе си, ако вляза в игра срещу Сърбия. Всеки, който е в националния отбор трябва да дава най-доброто от себе си. Аз съм във форма и има с какво да помогна, ако ми бъде гласувано доверие", каза Генков.

 

"Доста време не бях викан в националния тим, но това не ми пречи. Нормално е всеки да има спадове във формата си, както и силни моменти", добави бившият играч на Локо (Сф).