
снимка:
БГНЕС
Нападателят на Динамо Москва Цветан Генов заяви след днешната тренировката на националния отбор, че ще даде максимума от възможностите си в мача със Сърбия в сряда.
"Ще дам всичко от себе си, ако вляза в игра срещу Сърбия. Всеки, който е в националния отбор трябва да дава най-доброто от себе си. Аз съм във форма и има с какво да помогна, ако ми бъде гласувано доверие", каза Генков.
"Доста време не бях викан в националния тим, но това не ми пречи. Нормално е всеки да има спадове във формата си, както и силни моменти", добави бившият играч на Локо (Сф).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ