Два гола на Суарес за класическа победа на Ливърпул (ВИДЕО)

Отборът на Ливърпул записа класическа победа при домакинството си на Уигън в среща от 12-ия кръг на английската Висша лига.

В герой за своя отбор се превърна отново Луис Суарес, който отбеляза две попадения за успеха. Така уругваеца вече има 10 гола в първенството от началото на сезона.

Третото попадение в мача отбеляза Хосе Енрике в 65-та минута. С тази победа „мърсисайдци" се изкачиха на 11-то място в класирането с актив от 15 точки.

Отборът започна неубедително сезона, но в след три поредни равенства момчетата на Брендън Роджърс стигнаха до заслужен успех.

Ливърпулци имаха инициативата през целия мач като стигнаха до трите гола след почивката. Иначе преди това Агери и Сусо бяха най-близо до гола.

Само две минути след началото на втората част обаче Стърлинг открадна една топка и намери Суарес, който без прболеми се разписа с перфектен удар за 1:0. Само 12 минути по-късно отново Суарес засече страхотно подаване на Енрике.

След още шест минути самия Енрике увенча добрата си игра с попадение след като вкара при добавка за 3:0.

szólj hozzá: Liverpool vs Wigan 3:0 GOALS HIGHLIGHTS