Дузпа в края прати Ботев на седмото небе, феновете счупиха ограда

Ботев (Пловдив) победи Верея с 1:0 в Стара Загора в първия 1/2 финален мач от турнира за Купата на България. Драмата бе пълна, след като "канарчетата" получиха дузпа в 94-ата минута, а Тодор Недел не пропусна.

Реваншът в Пловдив на 26 април от 18:00 часа.

Sporta.bg проследи двубоя на живо, а пикантни подробностите може да видите ТУК.

Двата отбора играха доста предпазливо. През първото полувреме Верея отправи два точни удара.

Втората част бе запомнена с агресивна и селска проява от страна на феновете на Ботев. Някой от привържениците избухнаха и изкъртиха оградата на Източната трибуна. Sporta.bg разбра, че това са хора от квартал "Кючук Париж", които съвсем наскоро са сформирали своята фракция. Те обаче бяха спрени от старите бултраси.

Реакцията на феновете бе провокирана от няколко спорни решения на Волен Чинков, който изгони и доктора на Ботев.