Дрогба беше наказан за три мача

снимка: БГНЕС

Нападателят на Челси Дидие Дрогба беше наказан за три мача заради инцидента от мача с Бърнли, когато хвърли обратно в публиката монета, която бе предназначена да удари него. 30-годишният голмайстор ще започне веднага да изтърпява наказанието, което означава, че той няма да играе срещу Нюкасъл, Арсенал и Болтън.

 

"Дрогба се призна за виновен в обвиненията за насилствено поведение. Обвинението се отнася за хвърлянето на монета към публиката на противниковия отбор на Бърнли, след като играча вкара гол на 12 ноември в мач от Купата на Лигата", гласи изявлението на ФА по случа.