Алекс Фъргюсън бе наказан за два мача

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън беше наказан за два мача и бе глобен с 10 000 паунда от Дисциплинарната комисия на Футболната Асоциация на Англия.

 

Шотландецът се призна за виновен по обвиненията в неприлично поведение срещу рефера на срещата с Хъл Сити Майк Дийн. Сър Алекс нападна съдията на двубоя, който се игра на 1 ноември и в който "червените дяволи" спечелиха с 4:3, след като водиха с 4:1 на "Олд Трафорд".