Домовчийски се контузи при нова загуба на Дуисбург

Българският нападател на Дуисбург Валери Домовчийски бе споходен от малшанс, получавайки контузия по време на поражението на неговия тим с 1:2 като гост на Гройтер Фюрт.

Бившият футболист на Левски попадна в титулярния състав на "зебрите", но остана на терена едва 34 минути, преди да бъде заменен принудително от Фламур Кастрати.

През първите 45 минути резултатът се запази равен, но през втората част домакините от Гройтер Фюрт изтръгнаха победата. Щефан Фюрстнер и Кристофър Ньоте бяха точни за победителите, докато за Дуисбург се разписа Юрген Гясула в самия край.

Около една минута за домакините изигра българският защитник на тима Асен Караславов, появил се като резерва.

Така "зебрите" от Дуисбург продължават да имат само една победа от началото на сезона, заемайки 13-а позиция в класирането на Втора Бундеслига. Гройтер Фюрт пък продължава да е лидер с актив от 18 точки.