Домовчийски с пропуски при загуба на Дуисбург

Дуисбург претърпя тежка загуба с 0:3 у дома от Мюнхен 1860 в среща от 13-ия кръг на втора германска Бундеслига.

Българският национал Валери Домовчийски влезе в игра на почивката на мястото на Юла при резултат 0:1 със задачата да помогне за обрат в резултата.

Домовчийски можеше да се превърне в герой за своя отбор, като на два пъти в началото на второто полувреме се озова на голови позиции, но пропусна.

Въпреки превъзходството си, Дуисбург допусна нови два гола във вратата си, отбелязани от Кайзер (67) и Фоланд (82) за крайното 0:3.

Бившият футболист на Литекс Джемал Берберович отново игра цял мач за Дуисбург. След тази загуба Дуисбург е на 15-о място с едва 9 точки. Лидер е Фортуна Дюселдорф с 31 точки.