Динамо (Загреб) привлече чешки национал

снимка: БГНЕС

Лидерът в хърватския шампионат Динамо (Загреб) подписа договор с чешкия национал Мирослав Слепичка.

 

"Всичко е съгласувано. Слепичка в момента пристигна, той вече е нашият нов нападател", съобщи вицепрезидентът на Динамо Здравко Мамич пред журналисти.

 

27-годишният нападател, който досега игра за Спарта (Прага), е подписал 3,5-годишен договор с Динамо, който влиза в сила на 3 януари. Хърватският клуб уточни, че е платил 1,5 милиона евро, за да си осигури услугите на Слепичка.