
снимка:
БГНЕС
Звездата на Болония Марко Ди Вайо потвърди, че много му харесва да играе за клуба и няма никакво намерение да напуска в близко бъдеще. Играчът в момента е само под наем от Дженоа, но има опция за закупуване и след чудесните изяви на водача в класирането при голмайсторите в Калчото, това изглежда все по-вероятно.
„Много съм доволен и спокоен тук и имам една цел: да дам всичко от себе си да за този велик клуб. Градът е много спокоен и ми харесва да се разхождам наоколо." заяви Ди Вайо и не забрави да поздрави новия треньор на отбора Синиша Михайлович, като му пророкува и светло бъдеще начело на Болония.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ