Ди Мария се отпуши при победа на ПСЖ (ВИДЕО)

Суперзвездата на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович не успя да накаже родния си клуб Малмьо, но новата скъпа покупка на френските шампиони Анхел ди Мария откри головата си сметка при победата с 3:0 в първия кръг от групите на Шампионска лига.

Ди Мария бе точен още в 4-ата минута след подаване на Марко Верати и по ефектен начин отбеляза първия си гол с екипа на ПСЖ, и то в отличен момент от началото на сезона. Превъзходството на френския гранд спрямо скромния шведски опонент бе видно, но едва в 61-ата минута резултатът бе повишен, благодарение на Единсон Кавани, който се възползва от асистенция на Ибрахимович.

Общо 10 удара отправиха домакините в рамките на противниковата врата срещу само един от страна на Малмьо, но цифровото изражение на резултата не се промени. Единсон Кавани вече има общо пет гола от началото на сезона и доказва, че не само се намира в отлична форма, но и се разбира отлично с новия си партньор в атака Ди Мария.

По същото време Реал Мадрид срази с 4:0 като домакин Шахтьор (Донецк), с което двата гранда в Група А набързо наложиха доминация над противниците си и очевидно ще спорят помежду си за първото място в класирането.

PSG 2-0 Malmo FF All Goals All Goals...by tony-hoksa