
снимка:
carsuk.net
Бившият шеф на отборите на БАР и Бенетон Дейвид Ричардс ще подаде документи за участие в новия сезон във Формула 1. Той ще застене начело на тима на Продрайв, който ще използва техниката на Макларън-Мерцедес.
Отборът най-вероятно ще промени името си през сезон 2012 на Астън Мартин. Ричардс е решил да подаде документи след дълги преговори с шефа на формулата Бърни Екълстоун.
"Болидите ни ще се произвеждат във фабриката в Банбъри, а двигателите ще носят логото на Астън Мартин. Те ще ни бъдат осигурявани от частен доставчик", каза Ричардс пред медии.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ