Дешан: Горд съм да се завърна в Марсилия

снимка: liberation.fr

След като вчера Дидие Дешан бе посочен за наставник на Олимпик Марсилия след напускането на Ерик Геретс, бившият френски национал заяви, че за него е чест да се завърне на "Стад Велодром".

 

"Приех предложението да ръководя Марсилия през следващия сезон и съм изключително щастлив от предоставената ми възможност. Ще походя към задачата с уважение към предшествениците си и към футболистите. Горд съм да се завърна в Марсилия и да се захвана с такъв качествен отбор", обясни бившият наставник на Монако и Ювентус.

 

"Благодарен съм за доверието, което ми гласува ръководството на клуба и обещавам да дам всичко от себе си, за да донеса успехи на клуба", допълни Дешан.