
След като вчера Дидие Дешан бе посочен за наставник на Олимпик Марсилия след напускането на Ерик Геретс, бившият френски национал заяви, че за него е чест да се завърне на "Стад Велодром".
"Приех предложението да ръководя Марсилия през следващия сезон и съм изключително щастлив от предоставената ми възможност. Ще походя към задачата с уважение към предшествениците си и към футболистите. Горд съм да се завърна в Марсилия и да се захвана с такъв качествен отбор", обясни бившият наставник на Монако и Ювентус.
"Благодарен съм за доверието, което ми гласува ръководството на клуба и обещавам да дам всичко от себе си, за да донеса успехи на клуба", допълни Дешан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ