
Отборът от Формула 1 на Рено пристигна в бразилския град Сао Пауло, който е последна спирка от обиколката им, която има за цел да демонстрира на феновете новия болид на тима.
След дълги седмици на подготовка в Бразилия, отборът на Рено дойде в Сао Пауло заедно с наскоро утвърдения за сезон 2009 пилот Нелсиньо Пикет.
Това бе първа поява за французите в южно-американския град. Неговите жители са свикнали да наблюдават болидите в покрайнините на града, на пистата Интерлагос.
Над 100 хиляди почитатели на състезанието се появиха, за да гледат демонстрациите на Пикет с новото R27. По случая бе построена специална писта с дължина малко над километър в централния парк на Сао Пауло Ибирапуера.
Други градове, в които екипът направи представяния бяха Йоханесбург, Киев, Лисабон и Ню Делхи






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ