Депортиво изненада Барселона на "Камп Ноу" (ВИДЕО)

Отборът на Барселона завърши наравно 2:2 с гостуващия Депортиво Ла Коруня в мач от 15-ия кръг на Примера дивисион. Въпреки че водеха с 2:0, каталунците позволиха на своя съперник да стигне до точката след два късни гола на Лукас Перес. Това бе второ поредно равенство за Барселона като тимът продължава да е лидер в класирането с 35 точки, но вече само на три пред втория Атлетико, който е и с мач по-малко. Депортиво пък заема шестата позиция с 23 пункта.

4151376

Лионел Меси даде преднина на Барселона в 39-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар. След почивката халфът на „синьо-червените” Иван Ракитич вкара в 61-ата минута след мощен шут, с което даде комфортен аванс от два гола за своя тим. Въпреки това обаче Депортиво успя да се добере до равенството. Първо в 77-ата минута нападателят на гостите Лукас Перес намали за 2:1, а малко по-късно отново той шокира „Ноу Камп” с изравнителен гол в 86-ата минута.