Денвър победи Финикс

снимка: flickr.com

Тимът на Денвър Нъгетс победи трудно като домакин отбора на Финикс Сънс със 119:113 след продължения. В редовното време двубоят завърши 103:103

 

Без звездата си Кармело Антъни, който е контузен, Денвър изоставаше с 10 точки още след първата четвърт. Със силна игра на Нене, който завърши със 17 точки и 14 борби, домакините успяха да се върнат в срещата и да вземат надмощие в продължението.

 

Най-резултатен в мача бе гардът на Нъгетс Чонси Билъпс с 26 точки. Кениън Мартин добави 24 за победата. От гостите се отличиха ветеранът Грант Хил с 25 точки и Стив Неш, който наниза 20 точки и направи 14 асистенции.