Денис: Подготвени сме за всякакви ситуации

снимка: БГНЕС

Шефът на Макларън Мерцедес Рон Денис заяви, че едва ли има тим, който да се е подготвил по-добре от тях за състезанието на "Интерлагос". Според Денис отборът ще даде най-доброто от себе си, за да спечели надпреварата при пилотите.

 

„Обсъдихме всички възможни сценарии, които могата да се случат на пистата", призна Рон Денис. „Разгледахме проблемите, които сме имали досега и работихме, за да ги отстраним. Дали можем да спечелим? Дали ще сме пети? Дали ще излезем начело? Разработили сме всички варианти за победа. Правим анализи в реално време, така че сме способни да променяме плановете в движение и те пак да са успешни. Също така, всяка една част от колата е пре-анализирана. Започнахме да проверяваме параметрите на машината от една година насам. Мога да кажа, че каквото и да се случи ние сме подготвени", допълни още Денис.