
Двама от основните претенденти за титлата на тенис турнира в Сан Хосе Хуан мартин Дел Потро и Джеймс Блейк постигнаха очаквани победи в първия кръг на надпреварата.
Поставеният под номер 2 в схемата аржентинец срещна огромни трудности срещу квалификанта Андреа Стопини от Италия. Дел Потро имаше нужда от два тайбрека, за да преодолее в крайна сметка своя опонент със 7:6 (7:5), 7:6 (7:5). Следващият съперник на Дел Потро е японецът Кей Нишикори.
Номер 3 Джеймс Блейк стана последният тенисист, класирал се за втория кръг на турнира. Представителят на домакините нямаше особени проблеми срещу своя сънародник Винсънт Спейдиа и го елиминира след 6:3, 6:4. В следващия кръг Блейк ще се изправи срещу Флоран Сера от Франция.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ