
След като стана ясно, че Манчестър Сити се интересува от холандския халф Найджъл де Йонг, нещата се развиха с главоломна скорост. Сега играчът е пред подписване на договор с новобогаташите от Англия. „Гражданите" са готови да платят 15 млн. лири за играча на германския Хамбургер. Играчът привлече вниманието на много клубове и той призна, че е съвсем близо до подписване с отбор от Манчестър.
„Някои хора казват, че футболистите не са достатъчно умни, за да са добри предприемачи. Но когато видя, че някоя компания има потенциал, аз давам всичко от себе си за нея. Всички знаят, че мечтая да играя за голям клуб някой ден и броя Сити в тази категория. „ заяви халфът на „лалетата".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ