
снимка:
АП
Най-добрата българска тенисистка Цветана Пиронкова отпадна на старта на Откритото първенство на САЩ, след като загуби от една от фаворитките за трофея и бивша номер 1 едно в света - Мария Шарапова.
Рускинята бе безапелационна и се наложи с 2:0 сета (6:3, 6:0) за малко повече от час игра.
Срещата бе равностойна до 2:2 гейма в първия сет, след което Шарапова даде само още един гейм на Пиронкова до края на мача.
Във втория кръг на US Open Шарапова ще играе с американката Кристина Макейл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
1
00
ОЩЕ КОМЕНТАРИАнонимен
"Срещата бе равностойна до 2:2 сета". СЕТА ЛИ? Откога жените играят 3 от 5? Това е реторичен въпрос, на който трябва да отговори авторът на бисера :).
Отговор