ЦСКА с победа над Левски при набор 94

Младите футболисти на ЦСКА (набор 94)  се наложа с 2:1 над връстниците си от вечния съперник Левски в отложен мач от първенството в "Зона София", игран на стадиона в Елин Пелин.

Възпитаниците на Адалберт Зафиров, за когото това бе дебют начело на отбора, откриха резултата с попадение на Григор Долапчиев в 16-ата минута, но радостта им не продължи дълго, защото само след две минути (18') Михаел Кисьов възстанови равенството.

Крайното 2:1 в полза на символичните домакини от ЦСКА оформи Юлиян Ненов след малко повече от час игра (63').

ЦСКА: Георги Ковачев, Алекс Спасов, Христо Мартински, Алекс Михалев, Али Алиев, Деян Дянков (Деян Костадинов), Богомил Христов (Антон Димитров), Йълмаз Сюлейман, Григор Долапчиев, Янко Бориславов (Габриел Николов), Юлиян Ненов-капитан (Мартин Василев);

Треньор: Адалберт Зафиров

Левски: Благой Стоянов, Станислав Маринов, Никола Стоянов (Кристиян Каландадзе), Димитър Стаев, Георги Пейчев, Матю Георгиев, Пламен Илиев, Михаел Кисьов, Жак Коен, Валентин Добревски (Енис Евтимов), Цветелин Чунчуков
Треньор: Петко Медвецки