ЦСКА направи кефа на Стоичков като изду шушоните на Нафтата

ЦСКА попиля Нефтохимик с 5:1 в мач от третия кръг на Първа лига и взе реванш за издънката си в Стара Загора преди седмица. "Червените" спазиха заканата си за голова фиеста и се развихриха с четири попадения още през първото полувреме за кеф на запалянковците на "Армията" и специалния гост в ложите - легендата на ЦСКА и българския футбол Христо Стоичков.

"Армейците" надиграха "нафтата" по всички показатели и само за 21 минути разбиха съперника с 4 гола, като с два се отличи португалецът Диого Виана. Португалецът вече има четири на сметката си от началото на сезона, след вкара на два пъти при победата над Славия (2:0) на старта на първенството. С изразителния успех ЦСКА излиза на трето място с актив от 6 точки, зад Дунав и лидера Черно море с по 7.

Утре е последният мач от третия кръг в Първа лига. В него Ботев приема в Коматево Славия.