ЦСКА 1948 си намери майстора в контролите

снимка: cska1948.bg

Отборът на ЦСКА 1948 записа първа загуба в контролите. Тимът на Валентин Илиев претърпя поражение с 0:1 от Поморие в днешния приятелски мач между двата тима. Единственото попадение в проверката падна още през първата част и бе дело на Расим, който се възползва от груба грешка в защитата на "червените".

Възможността пред аматьорите дойде още в 9-ата минута, когато Йоан Маринов пропусна да се разпише. Отговорът на Поморие не закъсня и Живко Петков отправи доста силен и опасен удар към вратата на "червените".

Малко преди края Томислав Павлов и Цаковски последователно опитаха да отбележат, но защитата на Поморие бе на ниво. Малко след това Живко Петков наказа грешка на Кикарин, надбяга го и подаде на Расим, който вкара топката в мрежата с премерен удар.

Състав на ЦСКА 1948: Е. Михайлов, Кр. Михайлов, Котев, Зюмбулев, Кикарин, М. Иванов, Павлов, Хаджиниколов, Гущеров, Маринов, Цаковски (Др. Петков, Атанасов, Г. Петров, Стоичков, М. Георгиев, Васев, Таушанов, П. Петков, Спасов).