ЦСКА 1948 бе окъпан в псувни и се издъни жестоко в Коларово

Лидерът в Трета Югозападна Лига ЦСКА 1948 се изложи тотално. Имащият претенции за бързо изкачване до елита клуб, който е подпомаган от близки до Васил Божков-Черепа бизнесмени показа, че е далеч от истината. Създаденият на чисто "армейски" клуб завърши 1:1 при гостуването на слабака Беласица, а само късметът спаси подопечните на Вальо Илиев от поражение.

Срещата се игра при тежки условия на лош терен в село Коларово, където славният някога Бела домакинства в момента. По инфо на Sporta.bg петричани са имали допълнителен стимул да се хвърлят срещу ЦСКА 1948, защото конкуренти на столичани са обещали премии на домакините. Това не е забранено и не извинява фаворита в сблъсъка за постната продукция.

Двубоят премина при типични за селските групи атмосфера. Феновете на Беласица не спряха да псуват каруцарски играчите на гостите, а цветущите изрази бяха наистина разнообразни. Агитката на ЦСКА 1948 отново не бе особено голяма, като този път гласът й почти не се чу.

През първата част и двата тима имаха шансове да вкарат, но до почивката не паднаха голове. Такива обаче имаше през втората част. Първо Бела си заби нелеп автогол в 64-ата минута. После обаче капитанът на петричани Любомир Граминов оползотвори с глава чудесен пас и изравни.

До края на лютия мач и Бела и ЦСКА 1948 имаха добри възможности да спечелят 3 точки, но в крайна сметка ремито се запази.

Така ЦСКА 1948 остава непобеден в групата, но позволи преследвачите да се приближат. 12-ият Беласица пък доказа, че не е за подценяване и има донро бъдеще, ако продължава по този начин.