
снимка:
БГНЕС
Френският тенисист Жо-Вилфред Цонга стана последният четвъртфиналист при мъжете, след като се наложи над Джеймс Блейк от САЩ с 6:4, 6:4, 7:6.
Цонга владееше напълно мача, като успя да затвори първите два сета след пробиви в сервиза на съперника си, а в третия навакса изоставане с 3:5 гейма, за да го спечели с тайбрек, а с това и мача.
Французинът ще се изправи срещу Фернандо Вердаско, който днес хвърли бомбата на Australian Open, побеждавайки един от сочените за фаворити за титлата - Анди Мъри.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ