
снимка:
ройтерс
Испанският тенисист Ферднандо Вердаско бе много доволен след победата си над Анди Мъри от четвъртия кръг на Australian Open.
„Това беше моята голяма цел - да стигна до четвъртфиналите на турнир от „Големия шлем". Най-трудно бе в третият сет, защото нищо не се получаваше в играта ми. В следващият сет обаче всичко беше идеално и оттам обърнах мача. Уверен съм в себе си и искам да стигна възможно най-далея," заяви Вердаско след мача с Мъри.
„Най-големият момент досега в кариерата ми бе финалът за Купа „Дейвис", но в индивидуален план победата над Мъри е номер 1."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ