
снимка:
niceairporttransfer.com
Отборите на Ферари и МакЛарън потвърдиха днес, че техните болиди ще са екипирани със системата за възстановяване на кинетичната енергия KERS този уикенд по време на състезанията за Гран При на Монако.
В същото време екипите на Рено и БМВ-Заубер решиха да се състезават без KERS, заради многото завои и късите прави по трасето в Монте Карло.
От Ферари и МакЛарън признаха, че предимството на KERS в Монако е спорно, но въпреки това отборите ще използват тази система в надпреварата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ