Черноморец се развихри с пет гола

снимка: Пресслужба Черноморец

Отборът на Черноморец-Бургас записа пореден успех в контролните срещи от зимната подготовка на тима.

„Акулите“ се наложиха с 5:1 над отбора на Мастер. Попаденията през първото полувреме отбелязаха Александър Дамчевски /7-ма минута/, Милчо Ангелов /11-та/, Готфред Бекуе /17-та/ и Васил Тачев от Мастер за 3:1 /45-та/. При този резултат завърши първата част от срещата.

През второто полувреме в игра за Черноморец влезе изцяло нов състав. Изключение направи само вратарят на бургазлии Младен Живкович, който остана на терена пълни 90 минути.

Двете попадения, които оформиха крайното 5:1 отбелязаха каращите проби Ибрахима /54-та/ и Люроа /80-та/.

Следващата контролна среща на Черноморец-Бургас е тази събота от 14:00 часа срещу тима на Добруджа. Спарингът ще се играе на тренировъчната база „гнездо на акули“.