Черно море се наложи над молдовци

Черно море победи Костулени с 2:0 с два гола през второто полувреме в контролна среща по футбол, играна по време на зимния подготвителен лагер на двата отбора в Турция.

Първото добро положение за Черно море бе в 12-та минута. Мирослав Манолов стреля, топката се удари в сглобката на вратата и излезе в аут. Малко по-късно капитанът на черноморци Георги Илиев след триходова комбинация бе изведен в добра позиция, но ударът му бе неточен.

В 28-та минута Георги Илиев центрира от фаул, но ударът с глава на включилия се в атаката защитник Александър Александров срещна напречната греда, а след това излезе в аут.

В 68-та минута отборът на Черно море най-после стигна до гол. След добро центриране от дясно венецуелският нападател на "моряците" Ермес Паломино засече топката и я изпрати в мрежата на румънския отбор - 1:0 за Черно море.

В 84-та минута румънците бяха близко до изравняването, но Онофрей пропусна от добра позиция.

В 87-та минута след добро центриране на Сашо Александров топката попадна в Тодор Колев и той на празна врата оформи крайния резултат - 2:0 за Черно море.