Черно море подчини лидера в Б група

Черно море срази лидера в Б група Марек и оправда очакванията да се класира на осминафиналите в турнира за Купата на България.

Двубоят в Дупница бе завършил наравно 0:0 и затова днес „моряците" преследваха задължителен успех пред собствена публика. Тимът на Георги Иванов не демонстрира никакво напрежение и си свърши работата с рутина.

Още в 16-ата минута домакините поведоха в резултата чрез Иван Коконов, който се възползва от добро центриране в наказателното поле на Емилов и с премерен изстрел прати топката в мрежата за 1:0.

В 70-ата минута Даниел Георгиев реализира страхотен гол с бомбен шут от около 30 метра, който хвана неподготвен вратаря на Марек Младенов - 2:0.

Така Черно море продължава напред в турнира и ще очаква съперника си на осминафиналите, първият мач от които ще се изиграе на 6-ти ноември, сряда.