"Черните орли" не излетяха от Турция, Бешикташ пристига със закъснение в София

галерия:

Чартърният полет на турския Бешикташ не излетя навреме. Причините за това все още не са оповестени официално от щаба на "черните орли", но според непотвърдени информации виновник за закъснението е  наставникът на тима Бернд Шустер, който е забравил своя паспорт и това е променило плановете на клуба.

 

Предварително се очакваше тимът на Бешикташ да пристигне в София около 17:20 часа, но турците ще се забавят значително и по този начин тренировката на тима на стадион "Васил Левски", която трябваше да започне в 19:00 часа най-вероятно ще бъде преместена за по-късен час, а  официалната пресконференция на Шустер също ще бъде със сменен начален час.