
Мениджърът на Интер Рафаел Бенитес обеща да спечели Световното клубно първенство и шампионската титла в първия си сезон на „Сан Сиро".
Бившият треньор на Ливърпул бе помолен да даде оценка на първите си 6 месеца като мениджър на клуба по десетобалната система.
„Давам оценка 6.75. Екипът има още върху какво да работи. Има много контузени играчи и когато всички са на линия ще видите колко по-добър отбор ще бъдем," сподели той.
„Много съм горд от моите момчета. В последните няколко мача показват добра игра," заяви още той.
„Аз съм убеден, че имаме потенциала да спечелим много трофеи. Скудетото и Шампионската лига са реални наши цели," завърши Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ