Буря прекъсна втори мач от А група

Главният рефер Ивайло Стоянов прекрати срещата между отборите на Ботев (Пловдив) и Славия двайсетина минути преди края на редовното време.

Причина за това се оказа внезапно извилата се буря на стадиона в Коматево. Към този момент резултата бе 2:0 в полза на "канарчетата" след голове на Томаш Иршак в 14-а минута и Лъчезар Балтанов в 53-ата.

Над Пловдив се изисипа силен дъжд, който обаче спря бързо, така, както и дойде, а добрия терен на базата в Коматево позволи срещата да бъде подновена след прекъсване от около 13 минути.

По подобен начин вчера бе спрян мачът между Хасково и Берое, където също домакините от Стара Загора водеха с 2:0. Теренът обаче се наводни и срещата трябва да се доиграе днес от 20 часа.