Буларуз се върна в лагера на Холандия след трагедията

Холандският национален защитник Халид Буларуз се появи на днешната тренировка на "лалетата'. Въпреки трагедията, която го сполетя със смъртта на недоносената му дъщеричка Аниса, той взе участие в заниманието на тима.

 

Бранителят на Челси напусна лагера на "лалетата" снощи, за да бъде близо до своята съпруга, която след това бе изписана от болницата. Днес Буларуз изненада всички като се появи и тренира с холандските национали на стадиона в Лозана. По всяка вероятност той ще играе срещу Русия в четвъртфиналния мач между двата тима.

 

Холандия играе с Русия на 21 юни на стадион "Сант Якобс Прак" в Базел в среща от четвъртфиналната фаза на турнира.