
Себастиен Буеми признава, че се старае да поддържа реалистични очакванията си за първия сезон във Формула 1. 20-годишният състезател ще направи дебюта си с тима на Торо Росо през март в състезанието за голямата награда на Австралия.
„Трябва да бъда реалист. Хубаво е да си уверен в себе си, но да не забравяш че си новак и да не се депресираш, когато не постигнеш добри резултати", казва Буеми. „Да се печели във Формула 1 е много трудно, но не е реалистично да се целиш едва в 12-тото място. Хубаво е да имаш високи цели пред себе си", завършва швейцарският пилот.
Буеми каза, че няма предпочитания за това кой ще му бъде съотборник. Торо Росо все още не са потвърдили втория си пилот за сезон 2009.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ