
снимка:
f1fanatic.co.uk
Младият пилот на Торо Росо Себастиен Буеми съжали за това, че е пропилял шанса си да влезе в Топ 10 по време на днешните квалификации за утрешното състезание за Гран При на Бахрейн.
"Като цяло съм доволен от представянето си, но можех да вляза в Топ 10, ако не бях сбъркал на последния завой", коментира швейцарецът."Вече обаче няма смисъл да мисля за това."
"Сега трябва да се концентрираме върху утрешния ден и да извлечем максималното от болида. Вярвам, че можем да финишираме в Топ 8 и да вземем поне точка", допълни Буеми.
Утре младокът ще стартира от 11-та позиция на стартовата решетка.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ