
Световният шампион във Формула 1 - Дженсън Бътън изрази опасенията си, че болидът му МР4-25 - ще опира в асфалта на завой №8, особено, когато колата е заредена до горе с гориво.
Днес в квалификацията за Гран При на Турция британецът се нареди четвърти, но бе притеснен повече от проблемите, които може да има по време на състезанието, отколкото от резултата си в Q3.
"Много по-близо сме до Ред Бул, което е страхотно. Най-големият проблем за мен, обаче, е завой №8. Мисля, че колата е твърде ниска и, когато резервоарът е пълен ще опираме в земята на този завой. Това ме притеснява и се надявам да не се превърне в нещо сериозно", обясни пилотът на МакЛарън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ