
Шефът на тима от Формула 1 Рено Флавио Бриаторе заяви, че очаква Фернандо Алонсо да остане в отбора и през следващия сезон. Испанецът спечели две последователни титли с французите преди да премине в Макларън Мерцедес. Там той изкара само един сезон, след което отново се въна в Рено.
От няколко месеца се говори усилено, че Алонсо ще кара за друг тим следващия сезон. Сред спряганите отбори бяха БМВ, Ферари и Хонда, но все още няма нищо ясно.
"Голяма е възможността Фернандо да остане при нас и догодина. Последното състезание е в неделя и след това ще мислим за бъдещето. Виждате, че все още няма нищо официално за Алонсо от други тимове", каза Бриаторе.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ