Бодуров и Фулъм с второ поражение

снимка: fulhamfc.com

Второ поредно поражение претърпяха Николай Бодуров и Фулъм в първенството на Лига Чемпиъншип, този път на собствен терен с 0:1 от Милуол.

Единственото попадение в двубоя беше дело на Мартин Уулфорд в 12-ата минута, който получи топката в средата на наказателното поле и с десния крак я насочи в долния десен ъгъл. Без актив от двата изминали кръга Фулъм е на 21-о място, а в сряда в междинния 3-и кръг е домакин на влезлия от Лига 1 Уулвърхямптън.

Бодуров се представи доста добре, няколко пъти спаси вратата при опасни изстрели. В 63-ата минута той получи жълт картон за опасен фаул срещу шотландския национал Скот Макдоналд. През първото полувреме, в 39-ата минута, благоевградчанинът създаде чудесна възможност за своите.

Той подаде пас през центъра към Камерън Бърджис, чийто удар обаче беше спасен от вратаря на Милуол Дейвид Форди.