Българските девойки загубиха от Азербайджан за втори път

снимка: bfunion.bg

Националният отбор на България за девойки до 17 години загуби и втората си контрола срещу Азербайджан, играна в Габала, предаде БТА.

Този път домакините спечелиха с 4:2, а както и в първия двубой нашите момичета изпуснаха много положения.

Мачът отново се игра в две полувремена по 45 минути, като по необясними причини реферът даде седемминутно продължение на първата част.

Три от попаденията във вратата на българките паднаха след индивидуални грешки. Домакините поведоха с 2:0 след голове на Нигар Джалили и Мая Данкадзе. В 43-та минута Евдокия Попадинова излезе сама срещу Гунай Исмаилова и намали на 1:2.

След почивката Мелис Сариалтин и Джала Мамадова покачиха на 4:1, преди в последните секунди на редовното време Лора Димитровa отблизо да оформи и крайния резултат.