
Британският тенисист Анди Мъри се обяви против идеята на Международната федерация по тенис да проверява тенисистите по всяко време, когато си поиска. Изискванията на Световната антидопингова асоциация съвпадат с тези на федерацията по тенис.
"Искат да ни лишат от правото да водим нормален живот. Събудиха ме в 7 сутринта и ми казаха да дам проба, а бях тестван 4 дни по-рано. На всичкото отгоре и служителят на антидопинговата агенция искаше да си събуя панталоните до глезените, за да бъде сигурен," заяви Мъри пред "Таймс".
Срещу идеята за ежедневен допинг контрол се изказа и номер 1 в тениса Рафаел Надал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ