Без контузения Неделев Майнц се изложи у дома

снимка: mainz05.de

Майнц 05 завърши 1:1 с гостуващия Херта (Берлин) в  последната среща от 24-ия кръг на футболното първенство на  Германия.

Българският национал Тодор Неделев остана извън групата на  Майнц 05 за този двубой поради здравословни проблеми.

Той получи травма на коляното и глезена в контролната среща на България в  Беларус в сряда в София.

Адриан Рамос откри резултата за Херта в 51-а минута след  грешка на Ерик-Максим Чупо-Мотинг, който загуби топката.

В 65-а минута Чупо-Мотинг се реваншира за грешката си, след  като изравни резултата след гол от дузпа.

Домакините пропуснаха доста възможности да поведат през  първото полувреме чрез Шинджи Окадзаки и Николай Мюлер.

Майнц 05 остава на седмо място с 38 точки, а Херта е на 9-а  позиция с 36 точки.